Kuruma Özel Eğitim Hizmetleri

InoTec, 2001 yılından bu yana 1000'i aşan kuvvetli referansı, 10.000'in üzerinde eğitim katılımcısı ve geniş yelpazedeki eğitim konusu ile kurumların vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur.

Kurumlara özel eğitim çözümü;

  • Katılımcı sayısının fazla olması,
  • Kurumun kendi uygulamalarına özel içerik talep etmesi,
  • Kurum içinde yürütülen projelerin eğitim ile desteklenmesi,
  • Alınan danışmanlık hizmetlerinin etkinliğinin arttırılması,
  • Çalışanlar arası iletişimin desteklenmesi,
  • Motivasyonun arttırılması

vb gibi amaçlara yönelik olarak kurumun kendi yerinde veya kendi organize ettiği kurum dışı bir lokasyonda  InoTec Akademi eğitmenleri tarafından sunulmasını kapsamaktadır. Kurum özelinde düzenlenen eğitimler InoTec Akademi Genel Katılıma Açık Eğitim takvimi paralelinde; InoMaster Sertifika Programları, InoPoint kısa süreli eğitimler, InoPro Eğitim Projeleri veya InoWork Atölye Çalışmaları kapsamında yer alan tüm konu başlıklarını içerebilir. Eğitim organizasyonu, kurum yetkilileri ve InoTec Akademi Planlama Ekibinin birlikte çalışması sonucunda gerçekleştirilir.

Tüm InoTec Akademi hizmet yelpazesi içinde yer alan eğitim konuları kurumların ihtiyaçlarına özel olarak tekrar dizayn edilip, sunulmaktadır.

Kuruma özel eğitim hizmetleri ile ilgili talepler için lütfen InoTec Akademi Satış ve Planlama Yetkilisi ile temasa geçiniz.

Eğitimlerimizi sosyal medyada takip edebilirsiniz

InoTec Akademi, bir InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı markasıdır.
TSE HYB belgesine sahip bir eğitim kurumudur.
Kurumumuz Turquality 1.Seviye Akredite Danışmanlık Kuruluşudur.