Devlet Destekli Eğitimlerimiz

2009 yılında T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından "Yetkili Eğitim Kurumu" olarak akredite edilen InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı, çok sayıda eğitim programıyla küresel pazarda rekabet kabiliyetini geliştirmek isteyen kurumların yanında yer alıyor.

Amaç, kapsam ve içerik açısından değerlendirilerek onaylanan eğitim programları, uzmanlık alanları ve tecrübeleri göz önünde bulundurularak akredite edilen eğitmenler tarafından sunulmaktadır. Kurumlar %70 devlet desteği ile ihtiyaç duydukları eğitim programlarına katılabilmekte ve çalışanlarının yetkinliklerini arttırma fırsatı bulabilmektedirler.

Kimler Yararlanabilir?

Türkiye’de sınaî ve/veya ticari faaliyette bulunan veya yazılım sektöründe faaliyet gösteren kollektif, komandit, anonim, limited ve kooperatif şirketleri

Eğitim Katılım Bedeli

Devlet destekli eğitim programında yer alan eğitimlere günlük katılım bedeli 400 TL + KDV olup, eğitim bedelinin %70'i T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından kuruma geri ödenmektedir. Destek kapsamında bir eğitim programına aynı kurumdan en fazla 3 (üç) kişinin katılımı sağlanabilmektedir.


Devlet Destekli Eğitim Programları

Eğitim Konusu Eğitim Tarihi

Eğitimlerimizi sosyal medyada takip edebilirsiniz

InoTec Akademi, bir InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı markasıdır.
TSE HYB belgesine sahip bir eğitim kurumudur.
Kurumumuz Turquality 1.Seviye Akredite Danışmanlık Kuruluşudur.