cizgi

Eğitime Karar Verirken...


Eğitim almaya karar verme sürecinde birkaç dakikanızı ayırıp, bilgilendirme metnimizi okumanızı ve değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz...

İnsana yatırımın en değerli yatırım olduğundan hareketle öncelikli olarak bütçe ayırıp, çalışanlarınızın gelişimine katkı sağladığınız için sizleri tebrik ederiz. Eğitime yaptığınız yatırımın belki de başka hiçbir yatırım aracında olmadığı kadar - hızlı ve daha fazla geri dönüş sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Eğitime katılacak kişiler doğru belirlendi mi?

12 yıllık tecrübemiz bize benzer profildeki çalışanların katıldıkları eğitimlerde maksimum verim alındığını gösterdi. Eğitim ve bilgi seviyesi arasında ciddi farklılıklar bulunan çalışanların aynı eğitime katılmaları durumunda, bilgi seviyesi yüksek olan çalışanlar eğitimin yüzeysel olduğundan, bilgi seviyesi düşük çalışanlar ise eğitmenin kendi seviyelerine inemediğinden şikâyet etmektedir. Dolayısı ile kişileri belirlerken bu noktaya özen gösterilmesi gerekiyor.

Genel katılıma açık eğitimlerin katılımcı profili, uygulama metodu ve dinamikleri hakkında bilgi sahibi olundu mu?
 
Tüm eğitimlerimizde bizi biz yapan ve rakiplerimizden ayrıştıran unsurları bulacaksınız. Süresine ve konusuna bakılmaksızın bütün eğitimlerde katılımcılarımız ayrı masalara oturtturularak takımlara ayrıştırılır. Eğitim boyunca bilgi aktarım seansları tamamen katılımcı - eğitmen, katılımcı - katılımcı arasında olmak üzere karşılıklı etkileşim halinde yürütülür. Eğitim boyunca eğitmenler tarafından sorulan sorular ve uygulamalara katılım durumuna göre puanlar verilmekte, cep telefonu kullanımı yasaklanmakta, seanslar arasındaki giriş çıkışlar zil sesiyle koordine edilmekte, kurallara uymayan takımlara eksi puanlar verilerek, puanlar takım çizelgesine kaydedilmektedir.Bu metotlarla katılımcılarımıza ilkokul ve lise yıllarındaki hatıralarını hatırlatma gibi bir niyetimiz olmasa da, eğlenceli dakikalar da yaşamıyor değiliz. Tabi asıl amacımız olan disiplini sağlayıp maksimum verimlilik elde etmede bu yöntemler inanın çok işimize yarıyor. Bu kurallar ve takımlar halinde çalışma sayesinde katılımcıların birbirleri ile rekabet etmelerine, rekabetin sağladığı dinamik atmosfer ile öğrenme sürecinin etkinliğine katkı sağlıyoruz.
 
Eğitim öncesi yapılan test ile anlatılacak konulara ilgi çekerek, eğitim sonrası yaptığımız sınav ile katılımcının bilgi seviyesi ve eğitim öncesine göre artışını belirliyoruz.

Eğitim sonrasında birinci olan takımı mutlaka bir hediye ile ödüllendirilerek başarıları hep birlikte kutluyoruz. Tüm eğitimlerimizde eğitim sonrası hazırlanan raporlar, fotoğraflar ve sertifikalar ile kurumunuzun süreç hakkında bilgilendirilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz noktalar eğitimlerimizi rakiplerimizden ayrıştıran sadece birtakım yol ve yöntemlerdi… Tavsiyemiz, eğitim alırken içerik ve konseptini iyice araştırmanızdır. Unutmayın, en değerli yatırım, insanın kendine yaptığı yatırtımdır ve minumum zamanda maksimum fayda sağlayacak eğitimleri belirlemeniz kurumunuz için önemli olduğunun farkındayız. Umarız bu tavsiyelerimizi de dikkate alarak doğru eğitimi belirleyebilirsiniz…

Hayati Çağlar
Genel Müdür
InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı
 
 


Tarihi belirlenmiş eğitim programlarımıza hızlı erişim için lutfen tıklayınız :

GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

InoTec Akademi Web Uygulaması Kullanım Koşulları

Bu sözleşmeyi okuyup, anlayıp, aşağıdaki koşulları kabul eden tüzel veya özel kişi; Kullanıcı, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.; InoTec olarak anılacaktır.


İş bu sözleşme InoTec tarafından sunulan InoTec Akademi uygulamasındaki hizmetleri kapsamaktadır.

Kullanıcı InoTec Akademi sistemine kayıt olduğu andan itibaren şu şartları kabul etmiştir:

  • Kullanıcı, InoTec Akademi sistemi tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarını almayı, sistemde paylaştığı her türlü bilginin yasal şartları içerecek şeki lde herhangi bir hakaret, küfür, diğerlerini rencide edici söz, yalan beyan, politik eleştiri, gereksiz miktarda spam olarak tanımlanabilecek bilgi, şirket veya üçüncü kişilerin gizliliğini ifşa edici nitelikte bilgi, içermediğini garanti etmektedir.
  • Sisteme konulan bilginin güvenliği tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
  • Kullanıcı, diğerlerinin çalışmasını engelleyici nitelikte davranış, sistemin işlemez haline getirilmesi için düzenleme yapmak, sistemin elektronik olarak çökertilmesi gibi davranışlara girmeyecek veya kendi bilgisi dahilinde 3. Şahısların bu şekilde bir eyleme girmesini engelleyecektir.
  • InoTec; InoTec Akademi sistemi ile Internet servis sağlayıcı kuruluşun kuralları çerçevesinde kesintisiz hizmet sunmayı garanti eder. Sistemdeki bilgilerin aylık periyotlarla periyodik olarak yedeğinin alınmasını, sistemde yapılan elektronik güvenlik önlemleri ile sistemin kötü amaçlar için kullanılmasını, bilgilerin çalınmasını engellemeye yönelik önlemler alınmasını sağlayıcı çaba sarf eder.
  • Taraflar elektronik ortamda paylaşılan bilgilerin tam güvenliğinin sağlanmasının mümkün olamayacağının bilincinde bu kullanım koşullarını ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmayı kabul etmiştir.
  • InoTec, bu sözleşmenin sistem kullanımına yönelik maddelerine tek taraflı olarak ilave maddeler ekleyebilir.
  • InoTec tek taraflı olarak bu InoTec Akademi web hizmetini vermeyi durdurma, kullanıcılar tarafından hizmetin alımına ait belirli bir ücret talep etme, sistemde yayınlanmak üzere reklam faaliyeti yürütme, bu sözleşmede belirtilen koşullara aykırı olarak hareket eden kullanıcıları sistemden silme haklarını saklı tutar.
  • İş bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarda Türk Ticaret Kanunu ve diğer ilgili mevzuat geçerli olacaktır.
  • Bu sözleşmeyle ilgili yazışma kullanıcıların e-posta adresine ve InoTec’in sistemde verilen adresine yapılacaktır.
  • Anlaşmazlık halinde yetkili merci İstanbul Mahkemeleri’dir.

Bu sözleşme elektronik olarak onaylanmak sureti ile, üye kaydının yapıldığı anda yürürlüğe girmiş, kullanıcı tarafından sistem kullanıldığı ve kendi kaydını silinmediği sürece yürürlükte olacaktır.

cizgib