cizgi
Genel Katılıma Açık Eğitim Hizmetleri

Devlet destekli InoTec Akademi eğitimleri zengin içeriği, dinamik ve kabul görmüş metotları, yüksek etkinlik seviyesi  ve tecrübeli eğitmenleri ile 2001 yılından bu yana eğitimin doğru adresidir.

Teklif Al

Genel katılıma açık eğitim hizmetleri dahilindeki konular; InoTec Akademi hizmet yelpazesi içinde yer alan tüm konu başlıklarının yılda iki defa InoTec Akademi Planlama Ekibi tarafından kurumlardan toplanan ihtiyaçlar dahilinde InoTec Eğitim Salonlarında tarihleri belirlenerek yayınlanmaktadır. Yayınlanan eğitim takvimi sürekli olarak InoTec Akademi web sayfasında ilan edilmekte ve ayrıca InoTec müşterilerine periyodik olarak duyurulmaktadır.

Genel katılıma açık eğitimlerin düzenlenip düzenlenmeyeceği, eğitimin gerçekleşeceği bir hafta öncesine kadar gerçekleşen kayıtlara göre kesinleştirilmektedir. Katılımcı sayısının 8 kişiyi aşması durumunda eğitimler açılmakta olup, eğitimin iptal edilmesi veya ileriki bir tarihe ertelenmesi durumunda katılımcılar ile temasa geçilmektedir.

Genel Katılıma Açık Eğitimlerin tercih edilme sebepleri;

 • Kurum özelinde düzenlenmesi için yeterince katılımcının olmaması,
 • Diğer kurumların uygulamaları konusunda karşılaştırma yapılması fırsatı elde edilmesi,
 • Katılımcıların bakış açılarını genişletme imkanı yakalaması,
 • Kuruma özel eğitimlere göre etkinliğinin daha yüksek olması,
 • Eğitim ortamının InoTec Akademi tarafından yönetilmesi nedeniyle rahat çalışma ortamı bulunabilmesi,
 • Kurumdan uzaklaşma nedeni ile çalışanların motivasyon artışı,
 • Katılımcıların eğitime konsantrasyonlarının yüksek olması,

olarak sıralanabilmektedir.

Genel Katılıma Açık InoTec Akademi Hizmetleri için lütfen Eğitim Takvimimizi inceleyiniz. İhtiyacınız olan eğitimin ilgili dönemde planda yer almaması durumunda, isminizi Potansiyel Katılımcı Listesine kaydettirerek programa eklenmesini sağlayınız.


Tarihi belirlenmiş eğitim programlarımıza hızlı erişim için lutfen tıklayınız :

GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

InoTec Akademi Web Uygulaması Kullanım Koşulları

Bu sözleşmeyi okuyup, anlayıp, aşağıdaki koşulları kabul eden tüzel veya özel kişi; Kullanıcı, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.; InoTec olarak anılacaktır.


İş bu sözleşme InoTec tarafından sunulan InoTec Akademi uygulamasındaki hizmetleri kapsamaktadır.

Kullanıcı InoTec Akademi sistemine kayıt olduğu andan itibaren şu şartları kabul etmiştir:

 • Kullanıcı, InoTec Akademi sistemi tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarını almayı, sistemde paylaştığı her türlü bilginin yasal şartları içerecek şeki lde herhangi bir hakaret, küfür, diğerlerini rencide edici söz, yalan beyan, politik eleştiri, gereksiz miktarda spam olarak tanımlanabilecek bilgi, şirket veya üçüncü kişilerin gizliliğini ifşa edici nitelikte bilgi, içermediğini garanti etmektedir.
 • Sisteme konulan bilginin güvenliği tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
 • Kullanıcı, diğerlerinin çalışmasını engelleyici nitelikte davranış, sistemin işlemez haline getirilmesi için düzenleme yapmak, sistemin elektronik olarak çökertilmesi gibi davranışlara girmeyecek veya kendi bilgisi dahilinde 3. Şahısların bu şekilde bir eyleme girmesini engelleyecektir.
 • InoTec; InoTec Akademi sistemi ile Internet servis sağlayıcı kuruluşun kuralları çerçevesinde kesintisiz hizmet sunmayı garanti eder. Sistemdeki bilgilerin aylık periyotlarla periyodik olarak yedeğinin alınmasını, sistemde yapılan elektronik güvenlik önlemleri ile sistemin kötü amaçlar için kullanılmasını, bilgilerin çalınmasını engellemeye yönelik önlemler alınmasını sağlayıcı çaba sarf eder.
 • Taraflar elektronik ortamda paylaşılan bilgilerin tam güvenliğinin sağlanmasının mümkün olamayacağının bilincinde bu kullanım koşullarını ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmayı kabul etmiştir.
 • InoTec, bu sözleşmenin sistem kullanımına yönelik maddelerine tek taraflı olarak ilave maddeler ekleyebilir.
 • InoTec tek taraflı olarak bu InoTec Akademi web hizmetini vermeyi durdurma, kullanıcılar tarafından hizmetin alımına ait belirli bir ücret talep etme, sistemde yayınlanmak üzere reklam faaliyeti yürütme, bu sözleşmede belirtilen koşullara aykırı olarak hareket eden kullanıcıları sistemden silme haklarını saklı tutar.
 • İş bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarda Türk Ticaret Kanunu ve diğer ilgili mevzuat geçerli olacaktır.
 • Bu sözleşmeyle ilgili yazışma kullanıcıların e-posta adresine ve InoTec’in sistemde verilen adresine yapılacaktır.
 • Anlaşmazlık halinde yetkili merci İstanbul Mahkemeleri’dir.

Bu sözleşme elektronik olarak onaylanmak sureti ile, üye kaydının yapıldığı anda yürürlüğe girmiş, kullanıcı tarafından sistem kullanıldığı ve kendi kaydını silinmediği sürece yürürlükte olacaktır.

cizgib