cizgi
InoTec Akademi eğitimleri zengin içeriği, dinamik ve kabul görmüş metotları, yüksek etkinlik seviyesi ve tecrübeli eğitmenleri ile 2001 yılından bu yana eğitimin doğru adresi.

InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. 2001 yılından bu yana hem danışmanlık, hem de eğitim hizmetlerinde yüzlerce danışmanlık ve binin üzerinde eğitim projesine imza atmıştır. Tüm hizmetlerinde rakiplerinden açık ara fark yaratan inovatif çözümleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Bu beğeni uzun süreli müşteri ilişkisi ve yüksek müşteri sadakati ile belgelenmiştir.


InoTec; KOSGEB danışmanlık ve eğitmen havuzundaki faaliyetleri, 2004 yılından bu yana Taşıt Araçları Yan Sanayi Derneği (TAYSAD) ile işbirliği, 2009 yılından bu yana Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret Müsteşarlığı akreditasyonu ile gerçekleştirilen danışmanlık ve eğitim projeleri, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, yirmiye yakın sertifika programı ve altmışın üzerindeki eğitim konusu ile sürekli kendisini geliştiren başarılı bir trend izlemiştir.


2011 yılının başında kurulan InoTec Akademi ile tüm eğitim faaliyetleri aşağıdaki başlıklar altında gruplandırılmıştır;
InoTec Akademi sizleri tecrübeli eğitmenleri, sürekli geliştirilen eğitim içerikleri,  konforlu eğitim salonları, dinamik ve eğlenceli eğitim atmosferi, düzeyli katılımcıları ve güler yüzlü çalışanları ile bilgilenmeye ve bilgilendirmeye davet ediyor. Sizleri tanımaktan mutluluk duyacağız.


Tarihi belirlenmiş eğitim programlarımıza hızlı erişim için lutfen tıklayınız :

GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

InoTec Akademi Web Uygulaması Kullanım Koşulları

Bu sözleşmeyi okuyup, anlayıp, aşağıdaki koşulları kabul eden tüzel veya özel kişi; Kullanıcı, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.; InoTec olarak anılacaktır.


İş bu sözleşme InoTec tarafından sunulan InoTec Akademi uygulamasındaki hizmetleri kapsamaktadır.

Kullanıcı InoTec Akademi sistemine kayıt olduğu andan itibaren şu şartları kabul etmiştir:

  • Kullanıcı, InoTec Akademi sistemi tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarını almayı, sistemde paylaştığı her türlü bilginin yasal şartları içerecek şeki lde herhangi bir hakaret, küfür, diğerlerini rencide edici söz, yalan beyan, politik eleştiri, gereksiz miktarda spam olarak tanımlanabilecek bilgi, şirket veya üçüncü kişilerin gizliliğini ifşa edici nitelikte bilgi, içermediğini garanti etmektedir.
  • Sisteme konulan bilginin güvenliği tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
  • Kullanıcı, diğerlerinin çalışmasını engelleyici nitelikte davranış, sistemin işlemez haline getirilmesi için düzenleme yapmak, sistemin elektronik olarak çökertilmesi gibi davranışlara girmeyecek veya kendi bilgisi dahilinde 3. Şahısların bu şekilde bir eyleme girmesini engelleyecektir.
  • InoTec; InoTec Akademi sistemi ile Internet servis sağlayıcı kuruluşun kuralları çerçevesinde kesintisiz hizmet sunmayı garanti eder. Sistemdeki bilgilerin aylık periyotlarla periyodik olarak yedeğinin alınmasını, sistemde yapılan elektronik güvenlik önlemleri ile sistemin kötü amaçlar için kullanılmasını, bilgilerin çalınmasını engellemeye yönelik önlemler alınmasını sağlayıcı çaba sarf eder.
  • Taraflar elektronik ortamda paylaşılan bilgilerin tam güvenliğinin sağlanmasının mümkün olamayacağının bilincinde bu kullanım koşullarını ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmayı kabul etmiştir.
  • InoTec, bu sözleşmenin sistem kullanımına yönelik maddelerine tek taraflı olarak ilave maddeler ekleyebilir.
  • InoTec tek taraflı olarak bu InoTec Akademi web hizmetini vermeyi durdurma, kullanıcılar tarafından hizmetin alımına ait belirli bir ücret talep etme, sistemde yayınlanmak üzere reklam faaliyeti yürütme, bu sözleşmede belirtilen koşullara aykırı olarak hareket eden kullanıcıları sistemden silme haklarını saklı tutar.
  • İş bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarda Türk Ticaret Kanunu ve diğer ilgili mevzuat geçerli olacaktır.
  • Bu sözleşmeyle ilgili yazışma kullanıcıların e-posta adresine ve InoTec’in sistemde verilen adresine yapılacaktır.
  • Anlaşmazlık halinde yetkili merci İstanbul Mahkemeleri’dir.

Bu sözleşme elektronik olarak onaylanmak sureti ile, üye kaydının yapıldığı anda yürürlüğe girmiş, kullanıcı tarafından sistem kullanıldığı ve kendi kaydını silinmediği sürece yürürlükte olacaktır.

cizgib