cizgi

2020 Yılı Stratejik Eğitim Ortaklığı Projemiz Başlıyor.


İşbirliğimizin daha da kuvvetlendirilmesi amacı ile 2020 Yılı Stratejik Eğitim Ortaklığı Projesi’ni başlatmış bulunuyoruz.

2001 yılından bu yana, eğitim programlarımızı tercih eden çalışanlarınızı her defasında programlarımızda ağırlamanın mutluluğunu hissetmiş bir eğitim kurumu olarak, işbirliğimizin daha da kuvvetlendirilmesi amacı ile Stratejik Eğitim Ortaklığı Projesi’ni başlatmış bulunuyoruz.
 

Stratejik Eğitim Ortaklığı Projesi kapsamında sizlerin ihtiyacınıza yönelik eğitimlerin yine sizlerin ihtiyacı doğrultusunda kurumunuza özel veya genel katılıma açık olarak organizasyonu, eğitim sonuçlarının raporlanması, eğitim ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde uzman görüşünün sunulması, programlarımıza katılımınızda fiyat avantajı elde edilmesi gibi çok sayıda avantaj sunuyoruz.


 

Stratejik Eğitim Ortaklığı Projesi Katılım Şartları

 
 1. Proje dahilindeki kurumlar Eğitim İhtiyaçları doğrultusunda oluşturacakları Yıllık Eğitim Programlarına uzman ve sistem desteği verilecektir.
 2. Proje kapsamında yer alan kurum, InoTec Eğitimlerinden kurumun bünyesinde düzenlenmek üzere en az 10 günlük eğitim hizmeti almayı taahhüt eder. Belirtilen hizmetlerin kurum tarafından belge imzalanma tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde alınmaması durumunda, yapılan indirimler InoTec tarafından kuruma faturalandırılacaktır.
 3. Proje dahilindeki kurumların ihtiyaç analizi sonucunda belirlenen eğitimlere yeterli katılımcı olması durumunda (en az 8 katılımcı) kurum bünyesinde organize edilecektir. Kurum bünyesinde 8 kişiden daha az katılım ihtiyacının oluşması durumunda InoTec Eğitimlerinden genel katılıma açık olarak planlanan eğitimlere katılım sağlanacaktır.
 4. Genel katılıma açık eğitimler, öncelikli olarak Stratejik Eğitim Ortaklığı projesine katılan firmaların yıllık eğitim planları baz alınarak, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda planlanacaktır.  Genel katılıma açık eğitimlerde kişi sınırlaması olmadan eğitimin günlük bedeli üzerinden %30 indirim uygulanacaktır. 
 5. Proje kapsamında yer alan kuruma, kurum bünyesinde düzenlenecek eğitimler için  1 yıl boyunca (Mavi Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu Programı hariç) hiçbir eğitim konusu ve süre ayrımı olmaksızın aşağıda belirlenen günlük fiyatlar uygulanacaktır.
 6. Proje kapsamında sunulacak hizmetlerle ilgili fiyatlandırma aşağıdaki gibi olacaktır. Belirtilen fiyatlar sözleşmenin imzalanma tarihinden itibaren 1 (bir) yıl boyunca geçerli olacaktır.

“Stratejik Eğitim Ortağınız” olarak yanınızda yer alarak kurumunuzun başarısını destekleme fırsatı elde etmeyi ümit eder, saygılar sunarız.


Her türlü soru ve detaylı bilgi için bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

InoTec Akademi
Nesrin Ateş
Satış/Planlama Sorumlusu
0216 688 36 00 - 445 72 00 - 0530 385 09 96

 

İlgili Belgeler
 

Bu duyuru ile ilgili belgeler aşağıdadır:


Tarihi belirlenmiş eğitim programlarımıza hızlı erişim için lutfen tıklayınız :

GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

InoTec Akademi Web Uygulaması Kullanım Koşulları

Bu sözleşmeyi okuyup, anlayıp, aşağıdaki koşulları kabul eden tüzel veya özel kişi; Kullanıcı, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.; InoTec olarak anılacaktır.


İş bu sözleşme InoTec tarafından sunulan InoTec Akademi uygulamasındaki hizmetleri kapsamaktadır.

Kullanıcı InoTec Akademi sistemine kayıt olduğu andan itibaren şu şartları kabul etmiştir:

 • Kullanıcı, InoTec Akademi sistemi tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarını almayı, sistemde paylaştığı her türlü bilginin yasal şartları içerecek şeki lde herhangi bir hakaret, küfür, diğerlerini rencide edici söz, yalan beyan, politik eleştiri, gereksiz miktarda spam olarak tanımlanabilecek bilgi, şirket veya üçüncü kişilerin gizliliğini ifşa edici nitelikte bilgi, içermediğini garanti etmektedir.
 • Sisteme konulan bilginin güvenliği tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
 • Kullanıcı, diğerlerinin çalışmasını engelleyici nitelikte davranış, sistemin işlemez haline getirilmesi için düzenleme yapmak, sistemin elektronik olarak çökertilmesi gibi davranışlara girmeyecek veya kendi bilgisi dahilinde 3. Şahısların bu şekilde bir eyleme girmesini engelleyecektir.
 • InoTec; InoTec Akademi sistemi ile Internet servis sağlayıcı kuruluşun kuralları çerçevesinde kesintisiz hizmet sunmayı garanti eder. Sistemdeki bilgilerin aylık periyotlarla periyodik olarak yedeğinin alınmasını, sistemde yapılan elektronik güvenlik önlemleri ile sistemin kötü amaçlar için kullanılmasını, bilgilerin çalınmasını engellemeye yönelik önlemler alınmasını sağlayıcı çaba sarf eder.
 • Taraflar elektronik ortamda paylaşılan bilgilerin tam güvenliğinin sağlanmasının mümkün olamayacağının bilincinde bu kullanım koşullarını ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmayı kabul etmiştir.
 • InoTec, bu sözleşmenin sistem kullanımına yönelik maddelerine tek taraflı olarak ilave maddeler ekleyebilir.
 • InoTec tek taraflı olarak bu InoTec Akademi web hizmetini vermeyi durdurma, kullanıcılar tarafından hizmetin alımına ait belirli bir ücret talep etme, sistemde yayınlanmak üzere reklam faaliyeti yürütme, bu sözleşmede belirtilen koşullara aykırı olarak hareket eden kullanıcıları sistemden silme haklarını saklı tutar.
 • İş bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarda Türk Ticaret Kanunu ve diğer ilgili mevzuat geçerli olacaktır.
 • Bu sözleşmeyle ilgili yazışma kullanıcıların e-posta adresine ve InoTec’in sistemde verilen adresine yapılacaktır.
 • Anlaşmazlık halinde yetkili merci İstanbul Mahkemeleri’dir.

Bu sözleşme elektronik olarak onaylanmak sureti ile, üye kaydının yapıldığı anda yürürlüğe girmiş, kullanıcı tarafından sistem kullanıldığı ve kendi kaydını silinmediği sürece yürürlükte olacaktır.

cizgib